İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Büro ve Sağlık Personeli Alacak

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 8 Eylül 2014 Pazar günü yayımlanan sözleşmeli personel ilanı ile bünyesinde çalışacak

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Büro ve Sağlık Personeli Alacak
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 8 Eylül 2014 Pazar günü yayımlanan sözleşmeli personel ilanı ile bünyesinde çalışacak, giderleri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye gelirinden karşılanacak 25 sağlık personeli, 3 büro personeli alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı kapsamında; Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Anestezi Önlisans mezunu 5 sağlık teknikeri, Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu 20 Hemşire ve Fakültelerin İstatistik Bölümü mezunu ve MEB Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi 3 büro personeli alımı yapacağını ilan etti.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı için başvurular 8 Eylül 2014 tarihinde başladı. Son başvuru günü ise 22 Eylül 2014 olarak belirlendi. Alımı yapılacak personel ile alakalı detaylı bilgiler, aranan şartlar ve istenen belgeler ile ilgili detaylı bilgilere Aşağıda verdiğimiz İlan Metni linkinden erişebileceksiniz.

İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Büro ve Sağlık Personeli Alım İlanı

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!