1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. İTÜ İlkokul ve Lise Mezunu 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok!
İTÜ İlkokul ve Lise Mezunu 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok!

İTÜ İlkokul ve Lise Mezunu 100 Kamu Personeli Alımı Yapacak! KPSS Şartı Yok!

İstanbul Teknik Üniversitesi İTÜ 100 daimi kamu personeli alım ilanı yayımlandı. İTÜ daimi işçi alımına başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacak. Kamu personeli alımında KPSS şartı yok. Başvurular 14 Ekim 2019 da sona erecek.

A+A-

İŞKUR Tarafından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) bünyesinde istihdam edilmek üzere 100 kamu personeli alım ilanı yayımlandı. İTÜ bünyesinde görev yapacak personeller daimi işçi statüsünde işe alınacak. 5 farklı meslekten toplam 100 daimi işçi alımı yapılacak. Başvurular 14 Ekim 2019 da sona erecek.

İTÜ de istihdam edilecek kamu işçi alımı için başvuru şartları mesleğe göre değişiklik gösteriyor. İlanlara en az ilkokul ve lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İTÜ kamu personeli ilanlarında KPSS puan şartı yok.  İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 10 güvenlik görevlisi, 21 aşçı, 3 bahçıvan, 11 bulaşıkçı, 55 temizlik işçisi alımı yapacak.

İŞKUR İTÜ 10 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İTÜ güvenlik görevlisi daimi kamu personeli alım ilanına başvuru yapmak için, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak gerekiyor. Temel eğitim sonrası kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması ve Valiliklerce verilen geçerli Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak,

Yabancı dil bilgisi (İngilizce ) az seviyede olmak

3 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek

 B sınıfı ehliyet sahibi olmak

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak şartı ilan metninde yer alıyor.

İTÜ 21 AŞÇI KAMU PERSONELİ ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a) Aşçılık ve yemek hazırlamayla ilgili mesleki bilgisi bu konuda eğitim veren okulların ilgili bölümlerinden mezun olmak veya mesleki eğitim merkezlerinden ustalık belgesine sahip olmak ya da 3 yıl süre ile bu işi yaptığına dair bonservis belgesine sahip olmak (mesleki eğitime dair belge önceki çalıştığı kurumlardan imzalı ve onaylı hizmet belgesi olması gerekmektedir.)

b) Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak,

c) Hijyen eğitim belgesine sahip olmak

d) Çalışacağı işe sağlık yönünden uygunluğunu sağlık raporu ile belgelendirmiş olmak.

İTÜ 3 BAHÇIVAN KAMU PERSONELİ ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a) Bahçıvanlık görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak

b) Bahçe makinalarını kullanabilmek

c) Bahçe işlerinde 2 yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelemek (mesleki eğitime dair belge önceki çalıştığı kurumlardan imzalı ve onaylı hizmet belgesi olması gerekmektedir.)

İTÜ 11 BULAŞIKÇI KAMU PERSONELİ ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a) Bulaşıkçılık görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak.

b) Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak,

c) Hijyen eğitim belgesine sahip olmak

d) Çalışacağı işe sağlık yönünden uygunluğunu sağlık raporu ile belgelendirmiş olmak.

İTÜ 55 TEMİZ GÖREVLİSİ İŞÇİ ALIMINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a) Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak

b) ihtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine uyum gösterecek adaylar başvuru yapabilecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) 10 güvenlik görevlisi, 21 aşçı, 3 bahçıvan, 11 bulaşıkçı, 55 temizlik işçisi alımı yapacak. İlana başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. İTÜ 100 kamu personeli alım ilanlarına erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler