İTÜ yüksek maaşla bilişim personeli alıyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak. Alınacak personellere aylık brüt sözleşme ücret tavanının belirlenen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar ödenecek.

23280
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bilişim personeli alınacağı ilan edildi. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında istihdam edilmek üzere 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek. Başvurular 26 Temmuz 2016 tarihinde başlayıp 9 Ağustos 2016 tarihinde sona erecek. Adaylar başvurularını İstanbul Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Rektörlük Binası K:3 Maslak / İstanbul adresine istenilen belgelerle birlikte şahsen ya da posta yolu ile yapabilecekler. Alınacak personellere aylık brüt sözleşme ücret tavanının (Temmuz – Aralık 2016 tarihleri arası belirlenen brüt ücret 4.550,74 TL) gruplar dâhilinde belirlenen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar ödenecek.

İstanbul Teknik Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alımına başvuru yapabilmek için; 4 yıllık fakültelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gerekiyor. Aynı zamanda 4 yıllık fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar da başvuru yapabilecek.

Başvuru yapacak erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmama şartı aranıyor. Başvuruları kabul edilen adayların listesi, sınav yeri, sınav tarihi ve sınav yerinin açık adresi kurumun resmi internet adresinden 15 Ağustos 2016 tarihinde ilan edilecek. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!