1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018
İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alıyor Kasım 2018

DPB tarafından bildirilen ilana göre İzmir Bakırçay Üniversitesi bünyesine toplamda 9 Akademik personel alınacağı duyuruldu.

A+A-

DPB tarafından yayımlanan ilana göre İzmir Bakırçay Üniversitesi kendi bünyesine Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Görevlisi kadrolarına alım gerçekleştirecek. Profesör kadrosuna 3, Doçent kadrosuna 1, Dr. Öğretim görevlisi kadrosuna 5 olmak üzere toplamda 9 Akademik Personel alımı gerçekleşecek.

İzmir Bakırçay üniversitesi akademik personel alımında Profesör kadroları için yerleştirmelerden 1’i İktisadi ve idari Bilimler Fakültesine,  2’si Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerine yapılacak. Doçent kadrosu için Fen Edebiyat Fakültesine, Dr. Öğretim Görevlisi kadrosu için ise 4’ü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 1’i Mühendislik ve Mimarlık Fakültelerine akademik yerleştirmeler gerçekleştirilecek.

Profesör ve Doçent adayları evraklarını tamamlayıp İzmir Bakırçay Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına bizzat müracaat edecekler. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Akademik ilana son başvuru tarihi ise 17 Kasım 2018 olduğu belirtiliyor. Dr. Öğretim Üyesi kadroları için ilgili Fakülte Dekanlıkları ile Yüksekokul Müdürlüklerine, Profesör ve Doçent kadroları için Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına müracaat edecekler. Birden fazla kadroya müracaat edenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. İzmir Bakırçay Üniversitesi Akademik Personel alım metni için üniversitenin resmi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler