1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. İzmir DOB Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak
İzmir DOB Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak

İzmir DOB Sözleşmeli Memur Alımı Yapacak

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğüne Sözleşmeli Sanatçı Alımı yapılacak. Devlet Personel Başkanlığı ilan metni ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk uyruklu misafir sanatçı çalışma grubunda temsil veya gün başına pozisyonunda sözleşmeli 2 sanatsal yardımcı eleman alınacaktır.

Adaylarda aranan nitelikler şunlardır:

Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

Yüksekokul mezunu olması, Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi, bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olması ve ileri derecede nota bilgisinin yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olma şartı aranır.

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Türk Uyruklu Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Sanatsal Yardımcı Eleman Uygulama Müfredatı.

Genel Müdürlükte Genel Müdür veya Genel Müdür Yardımcısı başkanlığında, Genel Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından; Müdürlüklerde ise Müdür veya Yardımcısının başkanlığında ve Müdür tarafından belirlenecek iki kişi olmak üzere en az üç kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak başarılı olanlar ile sözleşme yapılacaktır.

Başvurular, en geç 09 Kasım 2017 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe yapılacaktır. Başvuru belgeleri şu şekildedir:

Diploma Aslı veya Noter Tasdikli Örneği, 2 adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Özgeçmiş, Adli Sicil Raporu ile şahsen veya posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir. Adres: İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü  İsmet Kaptan Mah. 1364 Sok. No:5 Basmane-Konak/İZMİR. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.