1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. İzmir Konak SYDV Memur Alıyor!  Lisans Mezunu - Mayıs 2019
İzmir Konak SYDV Memur Alıyor!  Lisans Mezunu - Mayıs 2019

İzmir Konak SYDV Memur Alıyor!  Lisans Mezunu - Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından İzmir Konak SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

A+A-

İzmir Konak SYDV sosyal inceleme görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 7 Haziran 2019 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilecek?

İzmir Konak SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi bölümünden mezun olması gerekiyor. Aynı zamanda adayın Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan türünden 60 puana sahip olması aranılan şartlar arasında yer alıyor.  Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması isteniyor.

Memur Alımında Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 7 Haziran 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler