İzmir Konak SYDV Memur Alıyor!  Lisans Mezunu – Mayıs 2019

Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından İzmir Konak SYDV için kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Peki, memur alımına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek?

54141
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Konak SYDV sosyal inceleme görevlisi kadrosuna yerleştirilmek üzere 1 (bir) Memur alımı gerçekleştiriyor. Son başvuru 7 Haziran 2019 olan Memur alımına ait tüm detayları haberimizde paylaşıyoruz.

Memur Alımına Kimler Başvuru Yapabilecek?

İzmir Konak SYDV memur alımına başvurmak isteyen adaylarda; 4 Yıllık Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR), İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi bölümünden mezun olması gerekiyor. Aynı zamanda adayın Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan türünden 60 puana sahip olması aranılan şartlar arasında yer alıyor.  Adayın vakfın bulunduğu il içinde son altı aydır ikamet ediyor olması, en az B sınıfı ehliyete sahip olması şartları aranıyor. Ayrıca adayların iyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olması isteniyor.

Memur Alımında Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Memur alımına başvuracak adaylardan Nüfus cüzdanı sureti, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma, Sabıka kaydı, Erkek adaylar için askerlik belgesi, Sağlıklı olduğuna dair heyet raporu, Ehliyet ve İkametgâh belgesi isteniyor. Adayların yabancı dil bilgisi, iş deneyiminin olması mülakat aşamasında tercih sebebi olarak değerlendirilecek.

Son başvuru tarihi 7 Haziran 2019 olarak belirtilen ilana adaylar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü internet sitesinden başvuru yapabilecek. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!