1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Jandarma 2015 Subay Alımı
Jandarma 2015 Subay Alımı

Jandarma 2015 Subay Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımı Başvurusu Başladı Toplam 51 Erkek Subay Alınacak Son Başvuru 27 Şubat 2015

A+A-

Jandarma Genel Komutanlığı, Jandarma (36), Muhabere (4), Bakım (2), İkmal (2), Personel (6) ve Maliye (1) olmak üzere toplam (51) Subay alınacağını duyurdu.

Lisans programlarından mezun olan veya mezun olabilecek durumda bulunan adaylar için başvuru yılı itibariyle, düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 27 yaşından büyük olmamak, (Bir üst yaştan gün almamış olan, 01 Ocak 1988 ve daha sonra doğanlar başvurabileceklerdir.)

Lisansüstü öğrenimini tamamlamış adaylar için başvuru yılı itibariyle, düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 32 yaşından büyük olmamak. (Bir üst yaştan gün almamış olan, 01 Ocak 1983 ve daha sonra doğanlar başvurabileceklerdir.) 

Mezun olunan/olunacak lisansüstü eğitim programının adı önemli değildir. Lisansüstü eğitimine devam eden 28-32 yaş aralığındaki adayların 13 Nisan 2015 tarihine kadar mezun olmaları gerekmektedir.

Lise/dengi okul veya 2 yıllık önlisans mezunu adayların Sözleşmeli Subay başvuruları kabul edilmez.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Başvuru İçin Tıklayınız (Kurum Linkleri Koyduğunda Başlayacak)

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.