1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Jandarma 2018/1 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı
Jandarma 2018/1 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı

Jandarma 2018/1 Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2018/1 kapsamında uzman erbaş alımı sonuçları açıklandı. Jandarma 2018-1 uzman erbaş alımı (MEBS,İstihkam,Dalış Amiri,Bot Serdümeni) sonuçları için tıklayınız.

A+A-

9 Ekim 2018 itibarıyla Jandarma Genel Komutanlığı için 2018/2 uzman erbaş alımı sürecinin başlatılması için My Memur olarak talepte bulunmuştuk. Jandarmaya 2018/1 uzman erbaş alımı sonuçları açıklanması ile birlikte sıra 2018 yılının ikinci uzman erbaş alımında.

My Memur olarak jandarma uzman erbaş alımının takipçisi olmaya devam edeceğiz. Tüm gelişmelerden sizleri bilgilendireceğiz. Jandarma uzman erbaş alımları kapsamında “MEBS, İstihkam, Dalış Amiri, Bot Serdümeni” branşları için sonuçlar belli oldu. Aşağıdaki bağlantıdan Jandarma uzman erbaş alımı sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Kayıt kabul ve atanma işlemleri! Sınavlarda başarılı olan Uzman Erbaş adayları Jandarma internet adresinden eğitime tâbi tutulacakları birlik yerleri ile kayıt kabul işlemleri ayrıntılı olarak duyuru yapılacaktır.

Başarılı olan adaylara, posta yoluyla yazılı herhangi bir belge veya davet yazısı gönderilmeyecek, internetten yayımlanan duyuru tebliğ niteliğinde olacaktır. Bu açıdan internet sitesinin takip edilmesi ve ön başvuru sırasında belirtilen cep telefonlarının açık olması önem arz etmektedir.

Tüm seçme sınav aşamalarında başarılı olsa dahi, kayıt kabul işlemleri sırasında herhangi bir giriş koşulunu taşımadığı tespit edilen veya eksik belge getiren adayların işlemleri iptal edilecek ve kayıt kabul işlemleri yapılmayacaktır.

Uzman erbaş olarak göreve başlamış olup da daha sonra giriş koşullarında belirtilen şartlara sahip olmadığı anlaşılanlar hakkında fesih işlemi yapılır.

Her ne sebeple olursa olsun, sözleşmesi feshedilerek TSK, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı ile ilişiği kesilen uzman erbaşlar tekrar uzman erbaş olarak görevlendirilmezler.

Sözleşmeli erbaş ve erlerin göreve devam ederken üç yıl süresini doldurmadan başvurmaları durumunda, sonradan tespit edildiklerinde adaylıkları sonlandırılacaktır.

Tüm seçme sınav aşamalarından başarılı olup eğitim birliğine ataması yapılan adayların eğitim birliğine katılıp bırakanlar ve ilişiği kesilenler ile eğitim birliğine katılmayıp müteakip dönemlerde tekrar atama isteyen adayların dilekçesi dikkate alınmayacaktır. Ayrıca My Memur olarak adayların tek atama hakkının olduğunu ve tekrar atamaları yapılmayacağını hatırlatmak isteriz.

Uzman erbaş alımı başvuru kılavuzundan tüm detayları öğrenmek için TIKLAYINIZ.

Jandarma 2018/2 uzman erbaş alımı ilanı bekleniyor haberimiz için TIKLAYINIZ.

Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

47100-001.jpg47101.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler