1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Jandarma Genel Komutanlığı 2017/10 Uzman Erbaş Alımı Mülakat Duyurusu
Jandarma Genel Komutanlığı 2017/10 Uzman Erbaş Alımı Mülakat Duyurusu

Jandarma Genel Komutanlığı 2017/10 Uzman Erbaş Alımı Mülakat Duyurusu

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2017/10 uzman erbaş alımları kapsamında 7 il için mülakata çağrılan adayları açıkladı. Jandarma uzman erbaş alımı mülakata çağrılan adaylar için tıklayınız.

A+A-

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2017/10 uzman erbaş alımı başvuru sonuçlarının ardından mülakat listeleri de açıklandı. Adana, Ankara, Van, Diyarbakır, Erzurum, Giresun, İstanbul illerinde 2017-10 sözleşmeli uzman erbaş temini sınavına girecekler için duyurusu kapsamında mülakata katılacak adaylar açıklandı. Aşağıdaki bağlantıdan Jandarma uzman erbaş alımı sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Uzman erbaş alımı mülakat sınavı bilgileri; Yazılı, Ön Sağlık Muayene ve BYS (Spor) Testlerinde başarılı olan adaylar, mülakat sınavına alınacaklardır. Her aday için tek bir gün planlanacak olup, adayların hangi tarihte mülakata gireceği, Ön Sağlık Muayene ve BYS aşamasında adaylara tebliğ edilecektir.

Mülakat esnasında yapılacak olan görüşmede; adayın konuşma yeteneği, ses tonu, heyecan durumu, çok yönlü düşünme, davranışlardaki denge, kendine güven gibi hususlar gözlenerek elde edilen bilgiler Mülakat Komisyonunca değerlendirilecektir. Mülakat kurulu ile aday arasında yüz yüze, sözlü iletişim şeklinde, soru ve cevap yöntemi uygulanarak gerçekleştirilir.

Mülakat sonucunda adayların başarılı olup olmadıkları, mülakatın bitiminde aynı gün kendilerine tebliğ edilecektir.

Cep telefonu, hesap makinesi, çağrı cihazı, fotoğraf makinesi ve benzeri eşyalar ile sınava girilmeyeceği ve sınav merkezlerinin giriş nizamiyelerinde emanete alınmayacağı için adaylar bu gibi malzemeleri yanlarında getirmeyecek/bulundurmayacaklardır. Uzman erbaş alımı mülakat listeleri için TIKLAYINIZ. Kılavuz için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
7 Yorum
İlgili Haberler