1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Jandarma Genel Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015
Jandarma Genel Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

Jandarma Genel Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı 2015

7 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlanan Jandarma Lojistik Komutanlığı Sürekli İşçi Alım İlanı İle 190 Kişi İstihdam Edilecek Son Başvuru 16 Nisan 2015

A+A-

Jandarma Genel Komutanlığı kamu işçisi alımı için yayınlanan 7 Nisan 2015 tarihli ilanlara başvurabilmek için İş Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesinden giriş yaparak başvuru adımlarını takip edebilirsiniz.

80 Kişi Terzi olarak istihdam edilecektir Meslek Lisesi ilgili bölümünden mezun olanlar ile düz lise mezunu olup, kalfalık, ustalık, usta öğreticilik belgesi olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

80 Kişi Terzi olarak istihdam edilecektir İlköğretim mezunu olup, kalfalık, ustalık, usta öğreticilik belgesi olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

2 Kişi motor yenileştirmecisi alınacak, Meslek Yüksekokulu ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

2 Kişi tornacı olarak alınacak, en az lise en çok önlisans düzeyinde ilgili bölümlerden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

1 Kişi oto elektirikçisi alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

1 Kişi gaz altı kaynakçısı olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

1 Kişi oto kaportacısı olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

1 Kişi oto boyacısı olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

2 Kişi oto döşemecisi olarak alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

20 Kişi oto bakım onarımcısı (oto mekanikeri) alınacaktır, liselerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar başvurabilecektir. İlan Metni İçin Tıklayınız.

Jandarma Genel Komutanlığı Kamu İşçisi Alım İlanı Tam Metni İçin Tıklayınız (Toplam 10 İlan Aynı Linktedir. İlanlar Alt Alta Yer Almaktadır. Aşağı Doğru İnerek Bütün İlanlar Görebilirsiniz.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler