1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Jandarma Uzman Erbaş Alım Atama Sonuçları Açıklandı! Asayiş Branşlı
Jandarma Uzman Erbaş Alım Atama Sonuçları Açıklandı! Asayiş Branşlı

Jandarma Uzman Erbaş Alım Atama Sonuçları Açıklandı! Asayiş Branşlı

İçişleri Bakanlığı, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi tarafından uzman erbaş alımı atama sonuçları açıklandı.

A+A-

İçişleri Bakanlığı, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sisteminde uzman erbaş atama sonuçları Kastamonu 5'nci Eğt.A.K.Lığı emrine atanan asayiş branşlı için açıklandı.           

KAYIT KABUL VE ATANMA İŞLEMLERİ

Sınavlarda başarılı olan Uzman Erbaş adayları www.jandarma.gov.tr internet adresinden eğitime tâbi tutulacakları birlik yerleri ile kayıt kabul işlemleri ayrıntılı olarak duyuru yapıldı.

Başarılı olan adaylara, posta yoluyla yazılı herhangi bir belge veya davet yazısı gönderilmeyecek, internetten yayımlanan duyuru tebliğ niteliğinde olacaktır. Bu açıdan internet sitesinin takip edilmesi ve ön başvuru sırasında belirtilen cep telefonlarının açık olması önem arz etmektedir.

Tüm seçme sınav aşamalarında başarılı olsa dahi, kayıt kabul işlemleri sırasında herhangi bir giriş koşulunu taşımadığı tespit edilen veya eksik belge getiren adayların işlemleri iptal edilecek ve kayıt kabul işlemleri yapılmayacaktır.

Uzman erbaş olarak göreve başlamış olup da daha sonra giriş koşullarında belirtilen şartlara sahip olmadığı anlaşılanlar hakkında fesih işlemi yapılır.

Her ne sebeple olursa olsun, sözleşmesi feshedilerek TSK, J.Gn.K.lığı ve Sahil Güvenlik K.lığı ile ilişiği kesilen uzman erbaşlar tekrar uzman erbaş olarak görevlendirilmezler. Erken üç yıl süresini doldurmadan başvurmaları durumunda, sonradan tespit edildiklerinde adaylıkları sonlandırılacaktır.

Tüm seçme sınav aşamalarından başarılı olup eğitim birliğine ataması yapılan adayların eğitim birliğine katılıp bırakanlar ve ilişiği kesilenler ile eğitim birliğine katılmayıp müteakip dönemlerde tekrar atama isteyen adayların dilekçesi dikkate alınmayacaktır. Adayların tek atama hakkının olduğundan tekrar atamaları yapılmayacaktır.

Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler