Kabataş SYDV kamu personeli alıyor

Ordu Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bir kamu personeli alımı yapıyor. Büro Görevlisi 2.566 TL ile 2.822 TL arasında maaş alıyor. Kabataş SYDV kamu personeli alım ilanına son başvuru tarihi 25 Temmuz 2016 olarak duyuruldu.

23199
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Kabataş SYDV 1 Büro Görevlisi alımı yapacak. SYDV personeli yılda iki kez ikramiye alacak. Ordu Kabataş SYDV kamu personel alım ilanına başvuru için son tarih 25 Temmuz 2016 olarak belirtildi. Kabataş SYDV kamu personel alım ilanına başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Ordu Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) büro görevlisi ilanına başvuruda bulunacak adayların, iyi derecede Windows, Word, Excel, Powerpoint v.b. ofis programlarını kullanabilmeleri şartı aranıyor. Adayların varsa iş deneyim belgeleri isteniyor. Adayların, son başvuru tarihinden en az 6 ay öncesi Kabataş İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olması ve ikametgah belgesi ile belgelendirmeleri gerekiyor. Adayların 2015 veya 2016 yılında ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 Sonuç Belgesi fotokopisi başvuru sırasında talep edilirken, herhangi bir puan şartı aranmıyor. Kabataş SYDV kamu personel ilanına başvuracak adayların, sosyal İletişim becerisine sahip olmaları, kendini iyi ifade edebilmeleri, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmaları gerektiği ilanda yer alıyor.

Ordu Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda istihdam edilmek üzere bir adet Büro Görevlisi alımı yapacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi maaşları 2.566 TL ile 2.822 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Eskişehir Seyitgazi SYDV Büro Görevlisi ilanına başvuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!