Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği  4 Kamu İşçisi Alımı

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği daimi kamu işçisi alımı yapıyor. İşte kamu işçisi alımına dair tüm detaylar.

53994
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye İş Kurumu tarafından 20 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği daimi kamu personeli alımı yapıyor. Peki, kamu personeli alımında başvurular ne zaman? Hangi unvanlar personel alımı yapacak? Başvurular ne zaman son bulacak?  Yapılacak olan alımın detayları ise haberimizde yer alıyor.

Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği Kamu İşçisi Alımında 3 kişi Şoför-İtfaiye Aracı olarak işe alınacak. Başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması yeterli olacak. Aynı zamanda müracaat edecek adayların C,CE ehliyetinden birine sahip ve bu ehliyet sınıfı ile 10 yıllık deneyim şartı adaylardan aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği Kamu İşçisi Silindir Operatörü olarak alınacak. Müracaat edecek adayların G sınıfı ehliyetine sahip ve bu ehliyet sınıfı ile 5 yıllık deneyim şartı aranıyor.      İstenilen Belge: Müracaat edecek adayların; SRC-2 belgesi ve psikoteknik belgesine sahip olması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Kamu işçisi alımına başvurmak isteyen adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

İŞKUR tarafından yapılan alım ilanı sonrası şartlara uygun başvurulara ilişkin asil ve yedek adayların belirlenmesi: Ardeşen Belediyesi Meclis toplantı salonunda 30 Mayıs 2019 tarihinde noter kurası ile yapılacak.

 Noter kurası sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylardan istenilecek belgeler ile mülakata katılmaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi Kaçkar İtfaiye Mezbahane Ve Katı Atık Birliği web sitesinden yayımlanacak. Eksik ya da yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!