1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Kafkas Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Başladı
Kafkas Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Başladı

Kafkas Üniversitesi 9 Akademik Personel Alımı Başladı

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte Kafkas Üniversitesine yapılacak personel alımına ilişkin detaylar.

A+A-

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Kafkas Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör ve yardımcı doçent kadrolarında 9 personel alımı yapılacak. Kafkas Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Kafkas Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının; başvuru dilekçelerine özgeçmişlerini, daha önce kamuda çalışmışlığı varsa hizmet belgesini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesi bilimsel yayınlarını, Doçentlik belgesini veya onaylı suretini kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, eğitim-öğretim faaliyetlerini, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora çalışmalarını veya yüksek lisans çalışmalarını kapsayan 6 takım dosyayı ekleyerek  başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kafkas Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvuranların başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dillerini belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, lisans ve yüksek lisans diplomasını, Doktora başarı belgesini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dört takım dosya ile birlikte ilgili akademik birimlere başvurmaları gerekmektedir. Kafkas Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler