Kafkas Üniversitesi 92 Kişi Akademik Personel Alımı Yapıyor! Nisan 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Kafkas Üniversitesi 92 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

featured

Kafkas Üniversitesine toplamda 92 akademik personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, yayımlanan ilana göre Kafkas Üniversitesine alım ilanına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nereye yapılacak? Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere Dr. öğretim üyesi, Doçent ve Profesör kadrolarına yerleştirilmek üzere toplam 92 Akademik Personel alımı yapılacak.

Kafkas Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, gibi bölümlere akademik personel yerleştirmesi yapacak.

Akademik personel alımına başvurular 8 Mayıs 2019 tarihinde son bulacak.

Profesör Ve Doçent kadrosu Daimi statüde olup, başvuracak adayların Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserini” belirttiği dilekçesi ile birlikte, özgeçmişini, noterden tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 6 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınabilir Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Doçent kadrosu Daimi statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, noter tasdikli Doçentlik Belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Belleğe aktarılarak dilekçeleri ile birlikte ilanın Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, noter tasdikli Doktora belgelerini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış 4 takım başvuru dosyasını PDF formatında CD veya Taşınır Bellek ile başvurularını oluşturacaklar.

Akademik yerleştirme sonuçları Kafkas Üniversitesi resmi internet sitesinde ilan edilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kafkas Üniversitesi 92 Kişi Akademik Personel Alımı Yapıyor! Nisan 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!