1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı Yapacak
Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı Yapacak

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Memur Alımı Yapacak

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü KASKİ 10 kamu personeli memur alımı ilanı yayımladı. KASKİ personel alımı başvuru genel ve özel şartlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü KASKİ bünyesinde istihdam edilmek üzere Bilgisayar Mühendisi, İnşaat Mühendisi ve Harita Teknikeri pozisyonlara 10 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde personel alımı yapılacağı belirtildi. KASKİ personel alımı başvuruları 18-22 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılabilir.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Son başvuru tarihi itibariyle geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından lisans mezunları için (KPSS) P3 puan türünden, önlisans mezunları için (KPSS) P94 puan türünden 60 puan almış olmak,

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak,

Yurtiçi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli olmamak,

Yapılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda göreve başlamalarına bir engel bulunmamak gerekiyor.

PERSONEL ALIMI BRANŞLARA GÖRE MEZUNİYET ŞARTI

2 Bilgisayar Mühendisi alımı için; En az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak

4 İnşaat Mühendisi alımı için; En az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak

4 Harita Teknikeri alımı için; En az iki yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının Harita Kadastro bölümünden mezun olmak

PERSONEL ALIMI BAŞVURU VE SINAV ŞEKLİ

Personel alımı başvuruları 18-22 Haziran 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerine şahsen veya elektronik ortamda İŞKUR internet adresinden yapılacaktır.

KPSS puan sıralamasına göre alınacak personel sayısının dört katı kadar aday İŞKUR tarafından belirlenerek Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne bildirilecektir.

İŞKUR tarafından bildirilen adaylara Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından ayrıca yazılı ve/veya sözlü sınav uygulanacaktır.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe göre yapılacak sınav sonucunda başarılı olan adaylar Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü web sitesinde ilan edilecektir.

İlan için tıklayınız:

pdf.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler