1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Kamu İşçisi Alıyor Şubat 2019
Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Kamu İşçisi Alıyor Şubat 2019

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Kamu İşçisi Alıyor Şubat 2019

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü kamu işçisi alıyor. Kamu İşçisi alımında büro işçisi alıyor.

A+A-

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Kamu İşçisi alınma kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek. Mezuniyet durumu 2 yıllık Meslek Yüksek Okulların Büro Yönetim ve Sekreterlik ve Halkla İlişikler ve Tanıtım bölümlerinden mezun olması isteniyor. Aynı zamanda adayların önlisans mezunu olarak Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sınavına girmiş olması isteniyor. Büro işçisi olarak istihdam edilecek personel daimi süreli olacak.

Kamu işçisi alımında adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılacak.

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Kamu İşçisi alımında adaylar 11 Şubat 2019 tarihine kadar herhangi bir İŞKUR İl Hizmet Müdürlüğüne veya İŞKUR web sitesine başvuru yapabilecekler. Yanlış ya da eksik evrak ile başvuranların başvuruları geçersiz sayılacak. Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Kamu İşçisi alımında adaylar  başvurularını 00004825675 ilan numarası ile yapabilecekler.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler