Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli 118 Memur Alımı Yapacak

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi sözleşmeli 118 kamu personeli memur alımı kapsamında hemşire alımı, sağlık teknikeri alımı, laborant alımı ve diğer sağlık personelleri alımı yapacak. Sağlık personeli alımı şartları ve başvuruları için tıklayınız.

42327
Daha Fazla Göster

Kahramanmaraş üniversitesinde istihdam edilmek üzere 2016 KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93 ve Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 puan sırası esas alınmak suretiyle ise aşağıdaki tabloda yazılı unvanlarda Sağlık Personeli alınacaktır. Başvurular 15 Mayıs 2018’e kadar yapılabilecektir.

Sağlık personeli alımı genel şartları; Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 ay içerisinde fesh edilecektir. Başvuracak adaylar hakkında belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

Memur alımı şartları; Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Personel alımı yaş şartı; Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, bir meslek veya sanat okulunu bitirenler en az 15 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Türk Medeni Kanununun 12. maddesine göre kazai rüşt kararı almış olmak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere, affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak gerekiyor.

657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmamak,  Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak gerekmektedir.

Personel alımı KPSS şartı! 2016 KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSSP3, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93, Ortaöğretim Mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Erkek adaylar için askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Başvuru ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli 118 Memur Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!