1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi sözleşmeli 6 sağlık personel alımı yapacak. Başvuracak adaylar 657 sayılı Kanunun 48. Maddesine istinaden göreve başlatılacak.

A+A-

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli alımında kadro Hemşire olarak nitelendiriliyor. Alıma başvuracak adayların fakültelerin hemşirelik bölümünden mezun olmaları ve Kamu personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanına sahip olması gerekiyor. Başvuracak adayların Türk vatandaşı olması kamu haklarından mahrum olmaması, Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunun olumlu olması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da muaf olması gerekiyor.

Sözleşmeli hemşire alımına başvuracak adaylar; KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Diploma fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, 1 Adet Fotoğraf ile beraber 3 Aralık 2018 tarihine kadar istenilen evraklarla beraber üniversitenin iş talep formunu eksiksiz doldurarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına bizzat başvuru yapabilecekler. Kamu personel alımına posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak. Eksik belge ya da yanlış beyanla başvuran adayların başvuruları geçersiz sayılacak. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı için DPB sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler