1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Kalkınma Bakanlığı Müsteşarlığına Mustafa Cüneyd Düzyol atandı
Kalkınma Bakanlığı Müsteşarlığına Mustafa Cüneyd Düzyol atandı

Kalkınma Bakanlığı Müsteşarlığına Mustafa Cüneyd Düzyol atandı

Kalkınma BakanlığıMüsteşarlığına Müsteşar Yardımcısı Mustafa Cüneyd Düzyol atandı

A+A-

2 Aralık 2014 tarihli Resmi gazetede yayımlanan atama kararı ile Kalkınma BakanlığıMüsteşarlığına Müsteşar Yardımcısı Mustafa Cüneyd Düzyol atandı.

Müsteşar Yardımcısı Mustafa Cüneyd Düzyol Kalkınma Bakanlığı Müsteşarlığına zaten vekaleten bakıyordu.2 Aralık 2014 tarihli Resmi gazetede yayımlanan atama kararı ile Kalkınma BakanlığıMüsteşarlığına atanmış oldu.

Peki Mustafa Cüneyd Düzyol Kimdir?

Mustafa Cüneyd Düzyol 1964 yılında İzmir'de doğdu. 1988 ODTÜ İnşaat Mühendisliği Mezunu. Mezuniyeti sonrası kısa bir özel iş hayatından sonra Devlet Planlama Teşkilatı (DPT) göreve başladı.1989 yılında Uzman Yardımcısı oldu.

    1992 yılında İngiltere'de University of East Anglia'da Kalkınma Ekonomi­si üzerine diploma çalışmasını tamamladıktan sonra 1993 yılında Planlama Uzmanlığına atandı. 1995-1996 döneminde A.B.D.'de University of Illinois at Urbana-Champaign'de ekonomi dalında yüksek lisans derecesini aldı.

   1996 yılı başından itibaren İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü, Proje, Yatırımları Değerlendirme ve Analiz Dairesi Başkanlığında uzman ve eğitmen olarak görevine devam etti. 1999 yılında aynı daireye başkan olarak atandı ve bu görevini 2002 yılı sonuna kadar sürdürdü. 2003-2009 yılları arasında iktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü yaptı. 2009 yılı Eylül ayında Müsteşar Yardımcılığına atandı. 2014 yılı Ekim ayından itibaren Müsteşar Vekilliği görevini yürütmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

2 Aralık 2014 Tarihli ve 29193 Sayılı Resmi Gazete 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.