1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kamu Düzeni ve Güvenliği Uzman Yardımcısı Alım
Kamu Düzeni ve Güvenliği Uzman Yardımcısı Alım

Kamu Düzeni ve Güvenliği Uzman Yardımcısı Alım

Kamu Düzeni Ve Güvenliği Müsteşarlığı Uzman Yardımcısı Olarak 14 Kişi Alınacak Son Başvuru 27 Mart 2015

A+A-

Kamu Düzeni Ve Güvenliği Uzman Yardımcısı alımı için toplam 280 kişi yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır. Yazılı sınav 26 Nisan 2015 tarihinde Ankara da yapılacaktır.

Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Hukuk Bölümleri mezunları arasından 6 kişi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Hukuk Bölümleri 5 kişi, Hukuk Fakültesi mezunları arasından toplam 3 kişi alınacaktır.

Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 75 puan almış olmak şart.

Başvurular, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı (Atatürk Bulvarı No:149 Bakanlıklar/ANKARA) veya www.kdgm.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yoluyla İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına yapılacaktır.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.