Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Atandı

15 gündür boş olan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği koltuğu Doldu.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Atandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

18 haziran 2014 tarihinde Personel sağlık Tr haber Sitemizde Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Dilek Öztaş’ın istifa ettiği haberini yayınlamıştık. Dilek Öztaş’ın Uzmanlık kazanması sebebiyle boşalan Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği koltuğunun alınan bilgiler doğrultusunda Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Genel Cerrah olarak görev yapan ve daha sonra görevine Bakanlık bünyesinde devam eden Opr.Dr. Mustafa Boyabatlı’nın atandığı gelen bilgiler arasında.

Yaklaşık olarak 15 gündür boş kalan Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği koltuğu alınan bilgilere göre Opr.Dr. Mustafa Boyabatlı’nın atanması ile doluyor. Opr.Dr. Mustafa Boyabatlı 7 yıl  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Genel Cerrah olarak görevini yürüttükten sonra Bakanlık Merkez Teşkilatına çekilmişti. Alınan bilgilere göre Opr.Dr. Mustafa Boyabatlı Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine atandı.

Personel Sağlık Tr

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. mymemurcomtr_avatar

    ya alllah aşkını birsey yapmayın yeter ki elimizde olanı almayın bundan 5 sene önce aldığımız döner sermaye 300 tl ye iken şimdi ise 30 tl 60 tl alıyoz önce bunu izah, edin düzeltin biran evvel çıksa da görsek şu torba yasayı. en düşük lise mezunu polis maaşı 4200tl, öğretmen maaşı 4100 tl. biz sağlık çalışanlar ise dönerle beraber 3300 tl !!! .artık iyi bir iyleştirme istiyoruz..bir gece gardiyanlara yıpranma payı çıktı bizler 5 senedir türküsünü söylüyoruz.

  2. mymemurcomtr_avatar

    taşeron 4d döner sermaye almıyor saglık bakanı konuya el atsın

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!