1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı
Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı

Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı

Kamu İhale Kurumu, Kamu İhale Uzman Yardımcısı Giriş Sınavı, KPSSP103 ve KPSSP67 Puan Türünden 80 Puan ve Üzeri Alanlar Başvurabilir Başvurular 12 Ocak-23 Ocak 2015 Tarihleri Arasında Sınav Tarihi: 14 Şubat 2015

A+A-

Kamu İhale Kurumuna giriş sınavı sonuçlarına göre iki gruptan toplam 15 kamu ihale uzman yardımcısı alınacaktır. 1. Grup, Hukuk Fakültesi mezunlarından 5 kişi KPSSP103 puan türünden, 2. Grup İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri mezunlarından 10 kişi KPSSP67 puan türünden, 80 puan ve üzeri almış olmak ve en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere yapılan sıralamada, atama yapılacak kadro sayısının 10 (on) katı aday arasına girmiş olmak gerekiyor.

01.01.2015 tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak aranan şartlar arasında.

Başvurular 12 Ocak-23 Ocak 2015 Tarihleri Arasında. Kurumun yapacağı yazılı sınav tarihi: 14 Şubat 2015. Sözlü sınav yazılı sınavı kazanan adaylara daha sonra bildirilecek.

Adayların sınava katılabilmek için Kurumun internet sitesinde yer alan “Kamu İhale Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı” modülündeki Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, “Kamu İhale Kurumu İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:186 06520 Balgat/Ankara” adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.