1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kamuya 14 Binden Fazla Personel Alınacak, Başvuru Şartları ve Tüm Detaylar
Kamuya 14 Binden Fazla Personel Alınacak, Başvuru Şartları ve Tüm Detaylar

Kamuya 14 Binden Fazla Personel Alınacak, Başvuru Şartları ve Tüm Detaylar

Eylül 2017 itibarı ile kamuya alınacak lise,önlisans ve lisans mezunu memur, polis, işçi alımları ile ilgili tüm detayları ve başvuruları My Memur olarak sizler için bir araya getirdik. İşte kamudaki personel alımlarının tüm detayları.

A+A-

Memur ve diğer kamu personeli alımları 2017 yılı Eylül ayı itibarıyla devam ediyor. My memur olarak başvuruları devam eden kamu personeli alımlarına ilişkin detayları takipçilerimiz için inceledik. 25 Eylül 2017 tarihi itibarıyla başvuruları devam eden 14 binden fazla memur, polis memuru, daimi işçi ve sözleşmeli personel alımı ilanı bulunuyor.

 

21. Dönem POMEM 13 Bin Polis Memuru Alımı

 Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 21. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 2 bin önlisans mezunu ve 11 bin lisans mezunu olmak üzere toplam 13 bin polis memuru adayı alınacak. Başvurular 25 Eylül itibarıyla başlayıp 6 Ekim 2017 tarihinde sona erecek. Önlisans mezunları için KPSS en az 70 puan, lisans mezunları için de KPSS en az 60 puan şartı bulunuyor.

 

Devlet Su İşleri DSİ 518 Memur Alımı

Devlet Su İşleri tarafından 435 mühendis, 6 biyolog, 3 tekniker ve 74 büro personeli olmak üzere toplam 518 memur alımı yapılacak. İlana kadro pozisyonlarına göre lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecekler. Adaylar başvurularını 29 Eylül 2017 ile 8 Ekim 2017 tarihleri arasında yapacaklar.

 

TÜBİTAK 375 Kamu Personeli Alımı

TÜBİTAK Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 31 önlisans ve 186 lisans mezunu olmak üzere toplam 217 kamu personeli alımına başvurular 3 Ekim 2017 tarihinde sona erecek. TÜBİTAK Bilgem Bilgi Sistemleri bünyesine de 10 önlisans ve 148 lisans mezunu olmak üzere toplam 158 kamu personeli alımı yapılacak olup, son başvuru tarihi 29 Eylül 2017 olarak ilan edildi.

 

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 152 Daimi İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından açıktan lise ve önlisans mezunu 152 sürekli işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Başvurular 28 Eylül 2017 tarihinde İŞKUR tarafından ilanların yayınlanması ile birlikte başlayacak.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 80 Kamu Personeli Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı kadrolarına 80 İş Müfettişi Yardımcısı alınacağı ilan edildi. İlana başvurular 4 Ekim 2017 tarihinde başlayıp, 18 Ekim 2017 tarihi mesai saati bitiminde sona erecek.

 

Türk Standardları Enstitüsü 40 Kamu Personeli Alımı

 Türk Standardları Enstitüsünün merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 40 kamu personeli alımı yapılacak. İlana kadro pozisyonlarına göre lise, önlisans ve lisans mezunları adaylar 2 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

 

Gazi Üniversitesi 30 Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğinde istihdam edilmek üzere 30 hemşire alınacak. Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu Lisans Programlarından mezun olanlar başvuru yapabilecekler.

 

MSB Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Personel Alımı

Milli Savunma Bakanlığı Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları 2017 yılı uzman erbaş alımı kapsamında en az lise mezunu, 2017 yılı sözleşmeli er alımı kapsamında ise en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacak. Başvurular 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek.

 

Ayrıca, bazı üniversiteler çok sayıda akademik personel, bazı belediyelere işçi, Aile Bakanlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına kamu personeli alımları yapılacak. Kamuya yapılacak binlerce personel alımı için başvuru şartlarına ve ilan metinlerine iş ilanları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Mymemur.com.tr iş ilanları sayfası için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.