1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. SAĞLIK PERSONEL ALIMI

  4. Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!
Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ  Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!

Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ Sağlık Personeli Alımı Yapıyor!

Karadeniz Teknik Üniversitesi kamu personeli alımı yapıyor. KTÜ sağlık personeli alımı kapsamında 8 hemşire alımı gerçekleştirecek.

A+A-

Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ tarafından yayımlanan ilana göre Farabi Hastanesinde görev yapacak toplam 8 kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

Karadeniz Teknik Üniversitesi KTÜ sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. KTÜ personel alımı kapsamında yayımladığı ilan metninde; maaşları özel bütçe üzerinden karşılanacak 4/B sözleşmeli personel alımı (Hemşire) yapacağını duyurdu.

KTÜ hemşire alımı kapsamında toplamda 8 kişi alacak. Hemşire alımında 3 kişi sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu, 5 kişi ise sağlık yüksekokulu hemşirelik (lisans) mezunu olarak alınacak. Alımların Tamamı KTÜ Farabi Hastanesinde çalışacak.

YAZILI VE SÖZLÜ SINAV YAPILMAYACAK

Kamu Personeli Alımı ilan metnine göre; yazılı veya sözlü sınav yapılmayacak.Adaylar Ortaöğretim”2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94) "Lisans" 2018 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü esas alınarak sıralama ile alınacak.Başvurular bugün itibariyle başladı. 15 gün süresince başvuru kabul edilecek.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

- Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır.

- Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 (bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar. Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile, iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak.

- Adaylar mezuniyetine göre; 2018 KPSS Lisans (B) grubu ve 2018 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

- Müracaatların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün süre ile mesai saati bitimine kadar KTÜ Personel Dairesi Başkanlığının internet sitesi personel duyuru web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

- Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisinde KTÜ internet sitesi personel duyuru adresinde yayınlanacaktır.

- 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

 Diplomanın / Mezuniyet belgesinin aslı veya son 1 hafta içerisinde noterden onaylanmış sureti (Diploma/ Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı suretin aslı mutlaka tarafımızdan görülecek ve fotokopisi alınacaktır. Bu belgeleri getirmeyenlerin başvurusu kesinlikle kabul edilmeyecektir)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler