1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları Başladı Detaylar ...

A+A-

Günümüzde her geçen gün farklı uygulamaların konuşulduğu personel alımı çeşitleri görmekteyiz. Bir çok personel alımı Kpss sınav sonucuna göre tekrardan sınav yapmakta veya sözlü sınav yapmakta. Bu Uygulamalar beraberinde adam kayırmaca, usulsüzlük, v.s.... getirmektedir.

Karadeniz Teknik Üniversitesinin bu gün yayınladığı Personel Alım İlanında sadece 2 tane şart aranmaktadır;

1 - Lise mezunu olarak, 2012 Kpss (b) grubundan puanı olması,

2 - MEB Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak,

Başvurular alındıktan sonra Kpss puanı en yüksek 2 adayın Büro Personeli olarak ataması yapılacaktır.

Bir kurumun kendi ihtiyaclarına uygun bu kadar sade ve adam kıyaslama veya torpil söylentilerinden uzak bir alım yaptığı için kendilerini kutluyoruz.

İlanın Tam Metni

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığında, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıda belirtilen unvan da, yazılı ve / veya sözlü sınav yapılmaksızın Lise 2012 KPSS(B) grubu sınavı ile(KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Lise Mezunu Olmak; MEB Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak

1-Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48.Maddesin'de belirtilen şartlara haiz bulunmaları.

3-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

4-Müracatların; ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar; Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

5- Sonuçlar KPSS Puan sıralaması dikkate alınarak; başvuru bitim tarihini takip eden 1 hafta içinde pdb.ktu.edu.tr adresinde yayınlanacaktır.

6- 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

1- Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve aslı fotokopisi (Mezuniyet belgesi ya da diplomaların aslını ibraz etmeyenlerin müracaatları alınmayacaktır.)

2- 2012 KPSS Sonuç Belgesi.

3- Personel Dairesi Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru dilekçesi.

4- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

5-1 adet vesikalık fotoğraf (Dilekçeye eklenecektir)

6-MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasının aslı

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları:

Başvurular puan sıralamasına göre değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içerisinde Kurumun web adresinde yayınlanacaktır.

Ataması yapılacak adayların işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin Kurumun web adresinden takip edilmesi gerekmektedir.

İlgililere yazılı ya da sözlü olarak ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.