1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü KPSS’siz Lise Mezunu Kamu Personeli Alıyor Haziran 2019
Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü KPSS’siz Lise Mezunu Kamu Personeli Alıyor Haziran 2019

Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü KPSS’siz Lise Mezunu Kamu Personeli Alıyor Haziran 2019

İŞKUR tarafından 27 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Milli Eğitim Müdürlüğü 4 (dört) kamu personeli alımı yapacak. Kamu işçisi alımlarına My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

A+A-

27 Haziran 2019 yani bugün yayımlanan ilana göre Milli Eğitim Müdürlüğü kamu işçisi alımı yapacak. İşe yerleştirilecek olan kamu işçisi Hizmetli kadrosuna yerleştirilecek. Kamu işçisi alımına adayların en az ortaöğretim (lise) en fazla 2 yıllık önlisans programlarından mezun olması gerekiyor. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan veya evraklarını eksik teslim eden adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü kamu personeli alımına başvuracak adayların ayrıca kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek.

Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine alınacak olan kamu işçisi alımı açık iş sayısının dört katı kadar asil ve yedek adaylar noter kurasıyla belirlenecek. Yapılacak olan kura çekilişi ise 5 Temmuz 2019 tarihinde saat 14.00-15:00’da Dr. Sadık Ahmet İlkokulu Toplantı Salonunda yapılacak. Son başvuru tarihi 1 Temmuz 2019 olan başvuruya adaylar herhangi bir İŞKUR Merkez Müdürlüğüne veya İŞKUR web sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekler. Milli Eğitim Müdürlüğü Kamu İşçisi alımı için adaylar 00005039936 ilan numarası ile başvurularını oluşturabilecekler.

Öncelik hakkına sahip olanlardan başvuruda bulundukları sürekli iş gücü talebine Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında işe gelmeyen, işi reddeden adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler