1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Karataş Sulama Birliği 10 Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019
Karataş Sulama Birliği 10 Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

Karataş Sulama Birliği 10 Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

İŞKUR tarafından yayınlanan ilana göre Karataş Sulama Birliği daimi süreli 10 kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan alım büro işçisi ve çiftçi pozisyonu ile işe alınacak.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafında 6 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Karataş Sulama Birliği 10 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Çiftçi olarak işe alınacak kamu personeli mezuniyet durumu en az ilkokul mezunu olması yeterli olacak.

Karataş Sulama Birliği Büro işçisi olarak işe alınacak kamu işçisinin ise Tahsilât işlemleri için aktif araç kullanabilmek  “Sulama Tesisleri Mekânsal Bilgi Sistemi” sertifikasına sahip olması ve aktif kullanabilmesi şartları yer alıyor.

Karataş Sulama Birliği kamu personeli alımına başvuracak adaylar 6 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını yapacaklar. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan ya da eksik evrak veren adayların başvuruları geçersiz sayılacak. Daha sonra adaylar kura ile belirlenecek. Yapılacak olan kura tarihi ise 16 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00 ile 15.00 saatleri arasında yapılacak.

 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler