Karayolları Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor

Karayolları Genel Müdürlüğü en az lise mezunu eski hükümlü işçi alımı yapıyor. Başvurular başlamış olup, iş ilanı şartları ve diğer detaylar yazının devamında.

Karayolları Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor
Karayolları Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı işyerlerine sürekli iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere; en az lise mezunu 8 eski hükümlü veya terörle mücadelede malül sayılamayacak şekilde yaralanan işçi alımı yapılacaktır.

Alım Yapılacak İller ve Pozisyonlar

 • Türkiye geneli tüm iller 5 Düz İşçi (Aşçı),
 • Sakarya 1 Düz İşçi (Beden İşçisi),
 • Tekirdağ 1 Düz İşçi (Beden İşçisi),
 • Ağrı 1 Düz İşçi (Beden İşçisi).

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine T.C. kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Başvuru Şatları Nelerdir?

 • Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirenler veya Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan ve terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirmek,
 • Türk vatandaşı olmak, 18-35 yaş aralığında olmak,
 • Kamusal haklardan mahrum bulunmamak,
 • Askerliğini tamamlamış, muaf veya tecilli olmak (erkek adaylar için), Sayfa 1 / 2 12.Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Genel Müdürlüğün internet sitesinin (www.kgm.gov.tr) duyurular kısmında daha sonra ilan edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır,
 • KPSS sınavına girmiş olmak,
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak,
 • Adayların vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması,
 • Adayların görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmaması gerekmektedir,
 • Adayların, başvurunun son günü itibarıyla ihtiyaç duyulan unvana uygun olarak talep edilen eğitim durumu ve özel şartlara haiz olması gerekmektedir.

Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, kurumun internet sitesinin www.kgm.gov.tr duyurular kısmında ilan edilecektir. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Yayınlanan ilanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Muğla Menteşe Belediyesi Lise Mezunu Bekçi Alımı Yapıyor!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Karayolları Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı Yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!