1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. Karayolları Taşerona Kadro Başvuru Duyurusu ve İstenen Belgeler
Karayolları Taşerona Kadro Başvuru Duyurusu ve İstenen Belgeler

Karayolları Taşerona Kadro Başvuru Duyurusu ve İstenen Belgeler

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından taşeron işçilerin kadroya geçiş başvuruları ve istenen belgeler hakkında açıklama yapıldı.

A+A-

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından taşeron işçilerin kadroya geçiş başvuruları ve istenen belgeler hakkında açıklama yapıldı. Karayolları Genel Müdürlüğü KGM bünyesinde çalışan taşeron işçilerin 696 sayılı KHK hükümlerine göre sürekli işçi kadrosuna geçebilmeleri için bugün başlayan başvuru süresi 11 Ocak 2018 tarihinde sona erecek.

KGM Genel Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde çalışan taşeron işçiler başvurularını Genel Müdürlüğe, Bölge Müdürlüklerine bağlı işyerlerinde çalışanlar ise Bölge Müdürlüklerine başvuracakları belirtildi. 11 Ocak 2018 tarihi mesai bitiminden sonra yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği önemle vurgulandı.

Karayolları Genel Müdürlüğünce taşeron işçilerden başvuru sırasında istenen belgeler; T.C. kimlik fotokopisi, EK-1 başvuru formu, 5 adet vesikalık fotoğraf, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, SGK tescil ve hizmet dökümü belgesi olarak ilan edildi.

Ayrıca, sigortalılık başlangıç tarihi; kadınları için 23/5/1998, erkekler için 23/5/1994 ve öncesi olanlardan doğum tarihi kadınlarda 1/4/1974 erkeklerde 1/4/1970 tarihinden önce olanlar ile sigortalılık başlangıç tarihi bu tarihlerden sonra ise doğum tarihi kadınlarda 1/4/1968, erkeklerde 1/4/1963 tarihinden önce olanlar SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmadıklarına dair belge almaları isteniyor. Duyuru metni ve istenen belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler