Kars’ta Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kars Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nce 2017 yılı içerisinde Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, SODES ve Kars...

35297-104
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kars Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nce 2017 yılı içerisinde Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, SODES ve Kars İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine başvuruda bulunduğu projelerin değerlendirilmesi toplantısı yapıldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Kars İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda, 2018 yılı içerisinde tarım ve hayvancılık faaliyetlerine katkı sağlayacak olan proje fikirlerinin uygulanabilirliğinin araştırıldı ve projeler değerlendirildi.

Toplantıya, İl ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü teknik personeller katıldı. Toplantıda 2017 yılında sunulan ve uygulamaya konulan projeler ile 2018 yılında hazırlanacak projeler ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Kars İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, “İlimizin Ekonomisinin can damarı olarak gördüğümüz tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için çok yönlü projeler Uyguluyoruz. Bölgemizde işsizliğin, yoksulluğun, fakirliğin ortadan kaldırılmasına yönelik; köylerden kentlere göçü durduracak. Çiftçimizin, köylümüzün yaşam standardını yükseltecek, gelir ve refah düzeyini artıracak, istihdam sağlayacak projelere çok büyük önem veriyoruz” dedi.

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!