1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Keşan Belediyesi Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019
Keşan Belediyesi Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019

Keşan Belediyesi Kamu İşçisi Alıyor Mart 2019

Keşan  Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Keşan Belediyesi 4 (dört) kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.Yapılacak olan alım daimi süreli olacak.İşte kamu  personeli alımına dair tüm  detaylar..

A+A-

İŞKUR tarafından 12 Mart 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Keşan Belediyesi daimi süreli 4 (dört) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

 Keşan Belediyesine yapılacak olan kamu işçisi alımında 1 (bir) kadro greyder operatörü alımında adayların en az orta öğretim (lise) olması gerekiyor. Aynı zamanda bu kadroya başvuracak adaylardan bu alanla ilgili 2 yıl deneyim aranılan şartlar arasında yer alıyor.  Müracaat edecek adaylar 00004876968 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Diğer 1 (bir) kadro ise Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri) olarak alınacak. Bu alım için adayların ilkokul mezunu olması yeterli oluyor. Bu pozisyon için adaylardan 2 yıl deneyim isteniyor.

1 (bir) kadro Elektrik Teknisyeni olarak alınacak. Bu alım için adayların en az orta öğretim (lise) olması ve en az 2 yıl deneyim isteniyor. Ayrıca bu ilana başvuracak adaylardan Yüksek Gerilim Çalışma Belgesi isteniyor. Adaylar 0004876992 bu ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

1 (bir) diğer kadro ise Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü olarak alınacak. Bu ilan içi adayların 2 yıl deneyim isteniyor. Adaylar 00004877010 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu işçisi alımı için adaylar 18 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar verilen ilan numaraları ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru sonrası kura 20 Mart 2019 tarihinde Keşan Belediyesi Hizmet Binasında kura ile adaylar belirlenecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler