1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. ENGELLİ PERSONEL ALIMI

  4. KGM Engelli Memur Atama Duyurusu! EKPSS 2019/1
KGM Engelli Memur Atama Duyurusu! EKPSS 2019/1

KGM Engelli Memur Atama Duyurusu! EKPSS 2019/1

T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından ÖSYM’de ataması yapılan engelli memur adayları için atama belgeleri yayımlandı. EKPSS 2019/1 engelli memur atama belgeleri ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi “ÖSYM” Başkanlığınca 2016 yılı ve 2018 yılı Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlarına göre 2019-EKPSS/KURA yerleştirme döneminde Genel Karayolları Genel Müdürlüğü merkez teşkilatına yerleştirilen adayların, ekte bağlantıları verilen İlk Atama Başvuru Formu nu eksiksiz doldurarak aşağıda belirtilen atanmalarına esas belgelerle birlikte 20 Ocak 2020 tarihi saat (17:00) ye kadar aşağıda belirtilen adrese şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

ENGELLİ MEMUR ATAMASINA ESAS ESAS BELGELER NELERDİR?

1 - Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi isteniyor.

2 - Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) aslı veya noter onaylı örneği(Okul onaylı öğrenim belgesi geçerli sayılmayacaktır.) isteniyor.

3 - ÖSYM KPSS Sonuç Belgesi isteniyor.

4 - ÖSYM KPSS Yerleştirme Belgesi isteniyor.

5 - “Erişkinler İçin Engellilik Değerlendirmesi Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre alınmış Sağlık Kurulu Raporu isteniyor.

6 - Askerlik Durum Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı yeterli olacaktır.) isteniyor.

7 - Adli Sicil Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı yeterli olacaktır.) isteniyor.

8 - Belgelik Fotoğraf (6 adet) (“Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik” kurallarına uygun) isteniyor.

9 - Varsa; Yüksek Lisans Diploması, Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi, YDS veya KPDS Belgesi isteniyor.

ENGELLİ MEMUR ATAMA BELGE TESLİM ADRESİ

Karayolları Genel Müdürlüğü, Personel Dairesi Başkanlığı Personel ve Atama Şubesi Müdürlüğü ABlok Kat:2 Oda No:210 İnönü Bulvarı No:14 Yücetepe 06100 Çankaya / ANKARA adresine teslim edilecek.  Tel: (0312) 449 84 10 istibat numarası olarak bilgi de alabilirsiniz.

Duyuru için TIKLAYINIZ.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler