1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KGM Memur Atama Duyurusu! KPSS 2019/1
KGM Memur Atama Duyurusu! KPSS 2019/1

KGM Memur Atama Duyurusu! KPSS 2019/1

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2019/1 Merkezi Yerleştirme sonucu ile KGM’ye atanan adaylar için istenen belgeler yayımlandı. ÖSYM'nin 28 Temmuz 2019 itibarıyla tercih sonuçlarını açıklaması ile kurumlar duyuruları yayımlamaya başladı.

A+A-

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2019/1 Merkezi Yerleştirme sonucu ile KGM’ye atanan adaylar için istenen belgeler yayımlandı. (ÖSYM) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin 28 Temmuz 2019 itibarıyla tercih sonuçlarını açıklamasından sonra kurumlar da gerekli duyuruları yayımlamaya başladı.

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) resmi internet sitesinde konuyla ilgili 30 Temmuz 2019 tarihinde bir duyuru yayımladı. Duyuruda “Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca Kamu Personel Seçme Sınavı sonuçlarına göre 2019/1 yerleştirme döneminde Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatına yerleştirilen adayların, ekte bağlantıları verilen İlk Atama Başvuru Formu ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu nu eksiksiz doldurarak atanmalarına esas belgeleriyle birlikte 09.08.2019 tarihi saat (17:00) ye kadar aşağıda belirtilen adrese şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.” İfadesi yer aldı.

İLK ATAMA BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

(Bilgisayar ortamında doldurulacak ve 2 nüsha çıktı alınacak)

KGM MEMUR ATAMASI İÇİN İSTENEN BELGELER

1- Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

2- Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) Aslı veya Noter Onaylı Örneği (Okul onaylı öğrenim belgesi geçerli sayılmayacaktır.)

3- ÖSYM KPSS Sonuç Belgesi

4- ÖSYM KPSS Yerleştirme Belgesi

5- Askerlik Durum Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı yeterli olacaktır.)

6- Adli Sicil Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı yeterli olacaktır.)

7- Belgelik Fotoğraf (6 adet) (“Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik” kurallarına uygun)

8- Sağlık Kurulu Raporu (görevini devamlı yapmasına engel bir hastalığının olmadığına ve yurdun her yerinde ve her türlü iklim koşullarında görev yapmaya elverişli olduğuna dair yazılı sağlık kurulu raporu)

9- Yerleştirilen kadro için “Tercih Kılavuzu”nda belirtilen diğer niteliklere ilişkin belgeler

10-Varsa;

•Yüksek Lisans Diploması

•Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi

•YDS veya KPDS Belgesi

ADRES :

Karayolları Genel Müdürlüğü

Personel Dairesi Başkanlığı

Personel ve Atama Şubesi Müdürlüğü

A Blok Kat:2 Oda No:210

İnönü Bulvarı No:14 Yücetepe

06100 Çankaya / ANKARA

Tel : (0312) 449 84 10

KGM MEMUR ALIMI DUYURU METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler