1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. KGM Memur Atama Duyurusu! Ocak 2020 - 2828 Sayılı Kanun
KGM Memur Atama Duyurusu! Ocak 2020 - 2828 Sayılı Kanun

KGM Memur Atama Duyurusu! Ocak 2020 - 2828 Sayılı Kanun

DPB tarafından sonuçları açıklanan 2828 sayılı sosyal hizmetler kanunu kapsamında kamuya memur atama duyurusu ve atamaya esas belgeler yayımlandı. Detaylar My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü KGM 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında sosyal hizmet modellerinden yararlananların 09 Ocak 2020 tarihinde açıklanan yerleştirme sonuçlarına göre KGM’ye yerleştirilen adaylara ilişkin duyuru yayımlandı. My Memur olarak memur atamasına esas belgeleri ve duyuru detaylarını sizler için hazırladık.

Mülga Devlet Personel Başkanlığı “DPB” tarafından 2828 Sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu uyarınca 9 Ocak 2020 tarihli yerleştirme sonuçlarına göre Genel Müdürlüğümüz merkez teşkilatına yerleştirilen adayların, ekte bağlantıları verilen İlk Atama Başvuru Formunu eksiksiz doldurup atanmalarına esas belgeleriyle birlikte 20 Ocak 2020 tarihi saat (17:00) ye kadar şahsen getirmeleri gerekmektedir.

Kara yolları Genel Müdürlüğü KGM 2828 sayılı kanunla memur ataması için “İlk atama başvuru formuna” aşağıdaki duyuru metninden ayrıca ulaşabilirsiniz. Atama belgeleri ise şu şekildedir:

KGM MEMUR ATAMASINA ESAS BELGELER NELERDİR?

1 - Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi,

2 - Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) aslı veya noter onaylı örneği(Okul onaylı öğrenim belgesi geçerli sayılmayacaktır.),

3 - Yerleştirme Belgesi (Bilgisayar çıktısı),

4 - Askerlik Durum Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı yeterli olacaktır.),

5 - Belgelik Fotoğraf (6 adet) (“Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışan Personelin Kılık ve Kıyafetine Dair Yönetmelik” kurallarına uygun),

6 - Adli Sicil Belgesi (e-devlet (www.turkiye.gov.tr) üzerinden alınacak çıktı yeterli olacaktır.)

7 - Sağlık Kurulu Raporu,

8 - Varsa;  Yüksek Lisans Diploması, Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi, YDS veya KPDS Belgesi istenmektedir.

ADRES: Karayolları Genel Müdürlüğü, Personel Dairesi Başkanlığı Personel ve Atama Şubesi Müdürlüğü ABlok Kat:2 Oda No:210 İnönü Bulvarı No:14 Yücetepe 06100 Çankaya / ANKARA adresine teslim edilecek.  Tel: (0312) 449 84 10 istibat numarası olarak bilgi de alabilirsiniz.

Duyuru için TIKLAYINIZ.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler