1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. KHGM Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları Başladı
KHGM Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları Başladı

KHGM Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları Başladı

Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından Aydın Atatürk Devlet hastanesi ile Hitit Üniversitesi Erol Olçok EAH için evde sağlık hizmetleri hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları başladı.

A+A-

Sağlık Bakanlığı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü (KHGM) Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı ile Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı için başvuru ve eğitim tarihleri açıklandı.

 

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi tarafından, Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 4 Aralık 2017 ile 29 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 9 Ekim 2017 ile 27 Ekim 2017 olarak açıklandı.

 

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından, Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 4 Aralık 2017 ile 29 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 6 Kasım ile 17 Kasım 2017 olarak açıklandı.

 

Bknz: Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

Bknz: Rehber için TIKLAYINIZ.

 

Başvuru yapmak isteyen katılımcıların başvuru formunu ilgili hastane birimlerine iletmesi gerekiyor. Başvuru rehberi ile hastanelerin gerekli bilgilerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Aydın Atatürk Devlet Hastanesi ve Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Evde Sağlık Hizmetleri Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı bilgileri şu şekildedir:

 

Bknz: Hastanelerin bilgileri için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.