1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kırkağaç Belediyesi Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak
Kırkağaç Belediyesi Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak

Kırkağaç Belediyesi Kamu Personeli Memur Alımı Yapacak

Manisa İli Kırkağaç Belediye Başkanlığı tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapacak. Belediye kamu personeli sözleşmeli memur alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlandı. Memur alımı başvuruları ve detaylar için tıklayınız.

A+A-

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. maddesi hükümlerine göre kadro karşılığı aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, öğrenim durumu ve başvuru şartları belirtilen Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır. Bir Veteriner, bir İnşaat Mühendisi, bir Mimar ve bir Avukat olmak üzere 4 sözleşmeli kamu personeli memur alımı yapılacak.

Mezuniyet olarak alımdaki branşlara göre Veterinerlik Fakültesi mezunu olmak, Mühendislik Fakültesi mezunu olmak, Mimarlık Fakültesi mezunu olmak, Hukuk Fakültesi mezunu olmak

Başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi A fıkrasında belirtilen şartları taşımak, Görevini devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak, Askerlikle ilişiği olmamak, Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak, Kırkağaç, Soma veya Akhisar ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekiyor. İlan tarihinden sonra yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacak.

Başvurular ne zaman ve nereye yapılacak?

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, istenilen belgeler ile birlikte 23 Ekim 2017 Pazartesi saat 08.00 ile 26 Ekim 2017 Perşembe saat 17.00 arasında Kırkağaç Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüme şahsen müracaat edeceklerdir.

Başvurularını üçüncü şahıslar eliyle, faks, posta veya elektronik posta ile yapanlar kabul edilmeyecektir. 31 Ekim 2017 Salı saat 10:00’te Belediye Encümen odasında sözlü mülakat yapılacağı belirtildi. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler