1. HABERLER

  2. EKONOMİ HABERLERİ

  3. Kırsal Kalkınma Desteğinden Nasıl Faydalanılır ?
Kırsal Kalkınma Desteğinden Nasıl Faydalanılır ?

Kırsal Kalkınma Desteğinden Nasıl Faydalanılır ?

Devletin Desteklediği Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı 9.Etap Uygulama Rehberi ...

A+A-

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı daha önceden Resmi Gazetede yayınlanan  26 Ekim 2014 tarihli Tebliğ No 2014/43 yayınlanarak yürürlüğe giren tebliğ'e göre hazırlanan uygulama rehberini yayınladı.

Gıda Tarım ve Hayvanclık Bakanlığından yapılan açıklama şöyle; 

2011-2015 Döneminde; Ulusal Tarım Stratejisi ve Kırsal Kalkınma Planı kapsamında, 18/1/2011 tarihli ve 2011/1409 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülmektedir.

I. UYGULAMA ESASLARI
II. HİBE BAŞVURU FORMU
III. İŞLETME PLANI
IV. HİBE SÖZLEŞMESİ
V. UYGULAMA REHBERİ EKLERİ
VI. 2014-43 TEBLİĞ
VII. 2014-43 TEBLİĞ EKLERİ

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.