1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Türkiye 1.oldu
Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Türkiye 1.oldu

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Türkiye 1.oldu

Kamu Hastaneleri Birlikleri arasından "Verimlilik Karnesi" değerlendirmesinde Kırşehir 1. oldu.

A+A-

2013 Yılında kurulan Kamu Hastaneleri Birlikleri arasından Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği başarılarını sürdürüyor.

 

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve Sağlık Yönetiminin üst düzey yöneticileri ile 81 ilin Kamu Hastaneleri Genel Sekreterleri, Sağlık ve Halk sağlığı İl Müdürlerinin katılımı ile İstanbul’da yapılan Değerlendirme Toplantısında 2013 yılı "Verimlilik Karnesi" değerlendirme sonuçları açıklandı.

 

Verimlilik Karnesi sonuçlarının açıklamasından sonra açıklama yapan, Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Mehmet Öncel “ 2013 yılı Kasım ayında kurulan Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliğimiz ve bağlı 4 sağlık tesisimiz olan Ahi Evran Üniv. Eğitim ve Araştırma Hastanemiz, Kaman ve Mucur Devlet Hastanemiz ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde oluşturmuş olduğumuz yönetim modeli ile süreçlerimizi yönetmeye başladık. Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte uyumlu bir birliktelik sağladık. Her ay yaptığımız İcra Kurulu ve Değerlendirme Kurulunda aylık çalışmalarımızı gözden geçiriyor ve zayıf alanlarımız için iyileştirme planlarımızı yapıyoruz. 81 ilde bulunan 88 KAMU HASTANELERİ BİRLİKLERİ arasından "VERİMLİLİK KARNESİ" Değerlendirmesinde 1. Olduğumuz resmen açıklandı. Birliklere bağlı Hastanelerin ve Birliklerin tüm sözleşmeli yöneticilerinin performans değerlendirmesi olan VERİMLİLİK KARNESİ" değerlendirmesi aynı zamanda verilen sağlık hizmeti kalitesinin bir ölçüsü olarak tanımlanabilir. Bu başarıyı sağlamada emeklerini esirgemeyen ve özverili çalışan tüm yöneticilerime ve sağlık çalışanlarıma teşekkür ederim” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.