1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Kırşehir KHB Sekreteri Görevinden Ayrılıyor
Kırşehir KHB Sekreteri Görevinden Ayrılıyor

Kırşehir KHB Sekreteri Görevinden Ayrılıyor

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri 2 yıllık görev süresinin 31 Aralık'ta biteceğini açıkladı.

A+A-

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.Mehmet Öncel,basında görevden alındılar şeklindeki açıklamalara sert bir dille yanıt vererek,31.12.2014 tarihinde TKHK ile imzalamış olduğumuz sözleşme sona ermektedir dedi.

Öncel,Görevden alınma yolsuzluk, rüşvet, görevi kötüye kullanma veya görevini yapamama gibi sebeplerden dolayı süresiz devam eden bir görevlendirmenin sona erdirilmesidir. Oysa burada süresi belirli bir sözleşmenin süre bitiminde sona erdirilmesi söz konusudur. Henüz kurumumuzdan tarafımıza yeni bir görev teklif edilip edilmeyeceği belirsizdir. Görev yaptığımız süre içinde hakkımızda yolsuzluk, rüşvet, görevi kötüye kullanma gibi bir iddia ve itham olmayıp, tersine Kurumumuzun ve çalışanlarımızın menfaatlerini korumak için hiçbir baskı ve ricaya boyun eğmedik. Personelimiz arasında adalet ve hakkaniyetle yöneticilik yapmaya gayret edip iltimas ve ayrımcılığı önledik.     

Görevlerini yapamadılar şeklinde bir iddia da söz konusu olamaz, çünkü kurumumuzun hizmet, başarı, performans ve verimlilik kriterleri olarak belirlediği şartlarda 2013 yılında 88 birlik arasında birinci olduk. Burada emeği geçen tüm sağlık çalışanlarımıza tekrar teşekkür edip kutluyorum.       

Burada bir görev değişimi söz konusu olup, yeni ekibe başarılar diliyor ve daha iyi hizmetler vermesini temenni ediyoruz.       

Bize Kırşehir halkına iki yıl hizmet etme şerefini yaşatan kurum yetkililerimize teşekkür ediyor, tüm sağlık çalışanlarımıza selam ve saygılarımızı sunuyoruz.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.