Kişisel Verileri Koruma Kurumu Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği 5 Mayıs 2018 Yayımlandı

5 Mayıs 2018 tarihli ve 30412 sayılı resmi gazetede Kişisel Verileri Koruma Kurumu personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği yayımlanarak yürürlüğe girdi.

42517
Daha Fazla Göster

Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından kişisel verileri koruma kurumu personeli görevde yükselme ve unvan değişikliği yönetmeliği yayımlandı. Yönetmelik 5 Mayıs 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Bu Yönetmeliğin amacı, liyakat ve kariyer ilkeleri çerçevesinde, hizmet gerekleri ve personel planlaması esas alınarak, Kişisel Verileri Koruma Kurumunda görev yapan personelin görevde yükselme ve unvan değişikliğine ilişkin usul ve esasları belirlemektir.

Bu Yönetmelik, Kişisel Verileri Koruma Kurumunda 14 Temmuz 1965 tarihli ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak görev yapan ve bu Yönetmeliğin 5 inci maddesinde sayılan kadrolara görevde yükselme ve unvan değişikliği suretiyle atanacakları kapsar.

Bu Yönetmelik, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile 15 Mart 1999 tarihli ve 99/12647 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Esaslarına Dair Genel Yönetmelik hükümlerine dayanılarak hazırlanmıştır. Yönetmeliğin tam metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kişisel Verileri Koruma Kurumu Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği 5 Mayıs 2018 Yayımlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!