1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 129 Personel Alacak! Kıyı Emniyet En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı
Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 129 Personel Alacak! Kıyı Emniyet En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 129 Personel Alacak! Kıyı Emniyet En Az Lise Mezunu Personel Alımı İlanı

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü 2019 yılı kamu personeli alımları kapsamında iki yeni ilan yayımladı. KPSS şartsız ve KPSS şartı bulunan Kıyı Emniyet 129 personel alımı ilanına başvuru şartlarına dair detaylar My Memur haberde.

A+A-

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğüne KPSS ŞARTSIZ lise mezunu personel alımı ile KPSS şartlı lisans mezunu personel alımları yapacak. Kıyı Emniyet personel alımı başvuruları için iki yeni ilan 2 Aralık 2019 tarihi itibarıyla DPB’de yayımlandı. KPSS şartı olmadan lise mezunlarının başvuru yapacağı personel alımı ilanı için 81 kadro bulunurken, KPSS şartı olan lisans mezunu ilanına başvuru için 48 kadro ayrıldı. Toplam 129 kamu personeli alımı başvuru şartları ve tüm detayları “My Memur” haber olarak hazırladık.

KIYI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI BAŞVURU TARİHLERİ

Kıyı Emniyet Personel Alımı başvuruları 2 Aralık 2019 itibarıyla başladı. 129 personel alımı için başvurular 6 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir. Kıyı Emniyet personel alımı başvurusu için 129 kadroya kontenjan dağılımı ve diğer tüm detayları şu şekildedir:

KIYI EMNİYET LİSANS MEZUNU 48 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

25 DENİZ TRAFİK OPERATÖRÜ ALIMI; Denizcilik Fakültesi, Denizcilik Yüksekokulu, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu veya üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği ile eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okuldan/bölümden mezun olmak gerekiyor.

3 KAPTAN ALIMI; Denizcilik Fakültesi, Denizcilik Yüksekokulu, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu veya üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği ile eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okuldan/bölümden mezun olmak gerekiyor.

3 BAŞMÜHENDİS ALIMI; Denizcilik Fakültesi, Denizcilik Yüksekokulu, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu veya üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin Makina, Gemi İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden birinden veya eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okuldan/bölümden mezun olmak gerekiyor.

8 KAPTAN ALIMI; Denizcilik Fakültesi, Denizcilik Yüksekokulu, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu veya üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin güverte/deniz ulaştırma işletme, deniz ulaştırma işletme mühendisliği ile eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okuldan/bölümden mezun olmak gerekiyor.

8 MÜHENDİS ALIMI; Denizcilik Fakültesi, Denizcilik Yüksekokulu, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu veya üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin Makine Bölümü ile Gemi İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği Fakültesi bölümü mezunları ile eşdeğerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okuldan/bölümden mezun olmak gerekiyor.

1 MÜHENDİS ALIMI; Üniversitelerin elektrik-elektronik mühendisliği bölümünden veya eş değerliği YÖK’çe kabul edilen benzeri yurt içi/dışı okuldan/bölümden mezun olmak gerekiyor.

KIYI EMNİYET LİSE MEZUNU 81 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

42 GEMİCİ PERSONEL ALIMI; Lise ve dengi okul mezunu personel alımı yapılacak. Kıyı Emniyet personel alımı noter aracılığı ile aday tespiti ve sözlü sınav ile gerçekleştirilecek.

39 YAĞCI PERSONEL ALIMI; Lise ve dengi okul, Noter aracılığı ile aday tespiti ve sözlü sınav yapılacak.

Kıyı Emniyet Lisans Mezunu Personel Alımı İlan Metni İçin TIKLAYINIZ.

Kıyı Emniyet Lise Mezunu İşçi Alımı Başvuru İlan Metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler