KKK 4 Bin Lira Maaşla Sözleşmeli Er Alıyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, uzman asker ihtiyacını karşılamak üzere 2 bin 300 ile 4 bin TL arasında maaşla sözleşmeli er alıyor.

12742
Daha Fazla Göster

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, uzman asker ihtiyacını karşılamak üzere 2 bin 300 ile 4 bin TL arasında maaşla sözleşmeli er alımı yapıyor.

İzmir ve çevresindeki illerden sözleşmeli er olmak isteyenler, her hafta çarşamba günü Bornova’daki 57. Topçu Tugayı’na şahsen başvuru yapabilecekler. Askerlik hizmetine başlamamış, askerlik hizmetini tamamlamamış veya askerlik hizmetini erbaş veya er olarak tamamlayanlar ile diğer başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurabilecekler.

Başvuru yapmak isteyen adayların, Bornova 57. Topçu Tugayı’na başvurarak dilekçe doldurması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu doldurması gerekiyor. Başvuru sırasında istenilen belgeler;

-Nüfus cüzdanının aslı ile 2 fotokopisi,

-Son mezun olunan okula ait diplomanın aslı ve bir fotokopisi,

-Askerlik hizmetini bitiren adayların terhis belgesinin aslı ve fotokopisi,

-Vesikalık 12 fotoğrafı,

-Adli sicil kaydı.

Başvurusu kabul edilenler, ön sağlık muayenesi ve fiziki yeterlilik sınavından geçtikten sonra sonuçlarını Kara Kuvvetleri Komutanlığının resmi internet adresinden öğrenebilecekler. Adaylar sözleşmeli er olarak atandıkları birliğe göre, ilk görev yılında ortalama 2 bin 300 ile 4 bin TL arasında maaş alacaklar.

Adaylar, konuyla ilgili detaylı bilgileri Kara Kuvvetleri Komutanlığının resmi internet adresinden veya 0 232 388 63 90 ve 388 10 09 (Dahili 1200) numaralı telefonlardan alabilecekler. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KKK 4 Bin Lira Maaşla Sözleşmeli Er Alıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!