KKK Uzman Erbaş Alımı Son Başvuru 31 Aralık

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) 2015 yılı Uzman erbaş temini için son başvuru tarihi 31 Aralık 2015...

12191
Daha Fazla Göster

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) tarafından Uzman erbaş alımı için yayınlanan başvuru kılavuzu na göre ön başvuru süresi 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek.

KKK 2015 Uzman Erbaş temini Faaliyet takvimine göre; ön başvuru işlemleri 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. KKK Uzman Erbaş alımı iç kapsamında Piyade, Tank, Topçu, Hava Savunma, Muhabere, Ulaştırma, İstihkâm, Bakım, İkmal, Sıhhiye ve veteriner sınıflarında gerçekleşecek. Alımlar en az lise düzeyinde gerçekleşecek. Adaylar 2015 süresince sadece 1 kez başvuruda bulunabilecekler.

KKK Uzman Çavuş alımı için son başvuru tarihi 31 Aralık 2015 olarak belirtildi. Bu başvurular ön başvuru olarak değerlendirilecek. Ön başvuru sonuçları ve sınav tarihleri ise yine KKK tarafından yayınlanacak. Uzman erbaş başvurusunda yaş şartı ise şu şekilde olması gerekiyor. Müracaatın yapıldığı yılın Ocak ayının ilk günü itibariyle yirmi beş yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor. Yani 01.01.2015 tarihi itibariyle 25 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor.

Aşağıda bulunan linkten KKK Uzman erbaş alımı için yeni başvuru oluşturabilirsiniz. Başvurular 8 aşamada tamamlanıyor. İlk aşamada başvuruda bulunan kişinin kimlik bilgileri, ikinci aşamada aile bilgileri, üçüncü aşamada iletişim bilgileri, dördüncü aşamada eğitim bilgileri beşinci aşamada ise askerlik bilgilerinin girilmesi gerekiyor. Diğer aşamalar ise tercihler, onay ve sonuç olarak tamamlanıyor.

Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzu TIKLAYINIZ

KKK Uzman Çavuş Temini Başvuru TIKLAYINIZ

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KKK Uzman Erbaş Alımı Son Başvuru 31 Aralık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!