1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Kocaeli SGK Kamu Personeli Alıyor Temmuz 2019
Kocaeli SGK Kamu Personeli Alıyor Temmuz 2019

Kocaeli SGK Kamu Personeli Alıyor Temmuz 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Edirne iline bağlı Kocaeli Sosyal Güvenlik Kurumu kendi belediyesinde çalıştırılmak üzere İlkokul Lise mezunu kamu personeli alımı gerçekleştirecek.

A+A-

Kocaeli Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğüne alımı yapılacak kamu personelinden 3 kişi telefon operatörü kadrosunda olacak. İşe alınacak adayların üniversitelerin orta öğretim –lise mezun olması gerekiyor.  Başvuracak adayların kişisel durumu engelli olanlar başvuruları kabul edilecek. Kamu personeli alımında adaylar 00005065905 ilan numarası ile İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklar.

Kocaeli Sosyal Güvenlik Kurumu Kamu Personeli alınacak 1 kişi ise Temizlik görevlisi olarak nitelendiriliyor. Bu ilana başvuracak adayların ise kişisel durumunun eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanmış olanlar başvuru yapabilecek. Başvuracak adaylar 00005065922 ilan numarası ile İŞKUR üzerinden başvuru yapacaklar.

Başvurular 22 Temmuz Sona erecek!

Kocaeli Sosyal Güvenlik Kurumu Kamu Personeli alımına adaylar 22 Temmuz 2019 tarihinde başvuru yapacaklar. Kamu personeli alımında adaylar Kocaeli İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve 4 (Dört) katı kadar yedek aday için noter huzurunda 30 Temmuz 2019 tarihinde saat 14.00’de İzmit Sosyal Güvenlik Merkezi hizmet binamızın giriş katında bulunan konferans salonunda kura çekimi yapılacak. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacak.

Kocaeli Sosyal Güvenlik Kurumu Kamu Personeli alımında kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler