Kocaeli Üniversitesi 62 Memur Alımı Şartlarında Düzeltme Yapıldı

Kocaeli Üniversitesi memur alımı başvuru şartlarında değişiklik yapıldı. Bu kapsamda Kocaeli Üniversitesi 62 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Düzeltilen şartlar için tıklayınız.

featured

Kocaeli Üniversitesi 62 sözleşmeli personel alımı şartlarında düzeltme ilanı yayınlandı. Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan düzeltme ilanında, sağlık fizikçisi alımı için belirtilen başvuru şartlarında değişiklik yapıldığı duyuruldu. Lise, önlisans ve lisans mezunu sözleşmeli sağlık personeli alımında değiştirilen şartlara ve niteliklere haberimizde yer verdi.

Eski şartlar: Yayınlanan düzeltme ilanında sağlık fizikçisi pozisyonuna yapılacak personel alımı için gerekli nitelikler değiştirildi. Daha önceki ilanda Fen Edebiyat Fakültelerinin Fizik Bölümü lisans programından mezun olmak ve 1 yıl deneyimli olmak olarak belirtilen nitelik şartı genişletildi.

Yeni şartlar: Buna göre sağlık fizikçisi unvanına fizik, fizik mühendisliği veya nükleer enerji mühendisliği lisans eğitimi üzerine radyoterapi fiziği, diagnostik radyoloji fiziği veya nükleer tıp fiziği dallarının birinde yüksek lisans yapmış adaylar başvurabilecek. Ayrıca kamu hastanelerinin radyoterapi ünitesinde en az 5 yıl çalışmış olmak gerekecek.

Kocaeli Üniversitesi 62 memur alımı başvuruları devam ediyor. 19 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek olan başvurular kapsamında Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine 32 lisans, 20 lise mezunu hemşire, 9 sağlık teknikeri, 1 sağlık fizikçisi sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Düzeltme ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kocaeli Üniversitesi 62 Memur Alımı Şartlarında Düzeltme Yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!