1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kocaeli Üniversitesi 90 Kamu İşçisi Alımı KPSS ve Başvuru Şartı Değişti
Kocaeli Üniversitesi 90 Kamu İşçisi Alımı KPSS ve Başvuru Şartı Değişti

Kocaeli Üniversitesi 90 Kamu İşçisi Alımı KPSS ve Başvuru Şartı Değişti

Kocaeli Üniversitesine ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu 90 kamu işçisi personel alımı yapıyor. Başvuru şartı ve KPSS şartı ile ilgili bazı hususlarda düzenleme yapıldı. İşte yapılan değişiklikler.

A+A-

30 Güvenlik Görevlisi alımı, 2 Büro Memuru alımı, 5 Bilgisayar Programcısı alımı, 20 Temizlik Görevlisi alımı, 33 Temizlik Görevlisi alımı olmak üzere 90 kamu personeli işçi alımı için ilan yayımlanmıştı. Başvurular devam ediyor. Kura 17 Aralık 2018’de çekilecek.

Bazı şartlarda ve KPSS ile ilgili hususta değişiklik yapıldı. Yapılan değişiklikler şu şekildedir:

Başvuru Şartları bölümünde yer alan “Bilgisayar Mühendisi için ilan edilen kadroya başvuran adaylar" ifadesi “Bilgisayar Programcısı için ilan edilen kadroya başvuran adaylar;” olarak düzeltildi.

Genel Açıklamalar Bölümüne “Kamu kurum ve kuruluşlarınca; Güvenlik ve Koruma Hizmetlerinde çalıştırılacak işçilerle ilgili listeler, başvuranlar arasından çekilecek kura ile belirlenir.” cümlesi eklendi.

Genel açıklamalar: Ön Lisans ve Lisans eğitim düzeyinde istihdam edilecek sürekli işçiler için KPSS puan sıralaması yapılacaktır. Ortaöğretim, ilköğretim ve ilkokul eğitim düzeyindeki sürekli işçi talepleri kura usulüne tabidir. Kamu kurum ve kuruluşlarınca; Güvenlik ve Koruma Hizmetlerinde çalıştırılacak işçilerle ilgili listeler, başvuranlar arasından çekilecek kura ile belirlenir.

Başvuru şartları: 2018 KPSS (B) Grubu sınavlarından Ön Lisans mezunları için KPSSP93, lisans mezunları için KPSSP3 puan türlerinden altmış ve üzeri almış olmak. Bilgisayar Mühendisi için ilan edilen kadroya başvuran adaylar; Bilgisayar Programcısı için ilan edilen kadroya başvuran adaylar olarak güncellendi. İlan haberimiz için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler