Kocaeli Üniversitesi En Az Lise Mezunu 62 Memur Alacak

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 62 sözleşmeli memur alınacak. Kocaeli Üniversitesine lise, önlisans ve lisans mezunu 62 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detaylı bilgi haberimizde.

featured

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 62 sözleşmeli memur alınacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığının internet adresinden yayımlanan ilana göre Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine lise, önlisans ve lisans mezunu 62 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

Kocaeli Üniversitesine alınacak personellerin ücretleri özel bütçeden ödenecek olup, 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesine göre istihdam edilecekler. 62 sözleşmeli personel alımında KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınacak olup puan barajı bulunmuyor. Ayrıca sözlü ya da mülakat sınavı yapılmayacak.

Alımlarda Lisans mezunları için 2016 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, Ortaöğretim mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacak. Daha önceden kurumda çalışırken kurumca iş akdi fesh edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin başvuruları kabul edilmeyecek.

Başvuru yapabilmek için; T.C. vatandaşı olmak, 657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, nöbet usulü çalışmaya engel hali bulunmamak, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak ve görevine devamlı yapmasına engel rahatsızlığı bulunmamak şartları aranıyor.

Kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen lise, önlisans ve lisans programlarından mezun olan adaylar başvurularını 19 Temmuz 2017 tarihine kadar istenen belgelerle birlikte Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen yapabilecekler. Kocaeli Üniversitesi 62 sözleşmeli sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kocaeli Üniversitesi En Az Lise Mezunu 62 Memur Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!