1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Kocaköy Belediyesi KPSS 60 Puan İle Memur Alıyor Mart 2019
Kocaköy Belediyesi KPSS 60 Puan İle Memur Alıyor Mart 2019

Kocaköy Belediyesi KPSS 60 Puan İle Memur Alıyor Mart 2019

DPB tarafından yayımlana ilana göre Kocaköy Belediyesi bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere Memur alımı yapacak.İşte memur alımına dair tüm detaylar…

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 07 Mart 2019 tarihinden yayımlana ilana göre Kocaköy Belediyesi 1 (bir) memur (sosyolog) alımı yapıyor.

Memur alımına kimler başvuru yapabilecek? Üniversitelerin 4 yıllık eğitim Veren kurumlarından sosyoloji bölümünden mezun olan, M.E. B.’den onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olan ve 2018 kamu personeli seçme sınavından (KPSS) en 60 puana sahip olan adaylar başvuru yapabilecek. Aynı zamanda adaylardan B SINIFI SÜRÜCÜ EHLİEY belgesine sahip olması diğer aranılan şartlar arasında yer alıyor.

Memur alımında başvuru esnasında istenilen belgeler neler? İş Talep Formu, Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği, KPSS Sonuç Belgesi, En az B sınıfı sürücü belgesinin fotokopisi isteniyor. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf, M.E. B.' den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası ile adaylar başvurularını yapabilecekler. Aynı zamanda Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyan isteniyor.

Memur alımında başvurular ne zaman ve nereye yapılacak? Yukarıda sayılan başvuru belgelerini adaylar 07 Mart 2019- 11 Mart 2019 Pazartesi günü saat 17.00’ ye kadar müracaatlarını yapabilirler. Diyarbakır-Kocaköy Belediyesi adresindeki Kocaköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edecekler. Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacak. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacağı da ayrıca belirtiliyor.

Diyarbakır Kocaköy Belediyesi memur alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler