Kocaöz Belediyesi KPSS’ siz Önlisans Mezunu Sözleşmeli Kamu Personeli Alıyor Nisan 2019

Afyonkarahisar iline bağlı Kocaöz Belediyesi kendi bünyesinde çalışacak kadro karşılığı tam zamanlı sözleşmeli kamu personeli alım ilanını yayımladı.

53627
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılacak olan sözleşmeli kamu personeli alımına kimler başvuru yapabilecek?

Sözleşmeli personel alımında başvuracak adayların Üniversitelerin önlisans bölümünden harita teknikerliği bölümünden mezun olmaları gerekiyor. Aynı zamanda adayların 657 sayılı devlet memurları kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması, mesleğinde en az 3 yıl deneyimli olması, 30 yaşını aşmammış olması isteniyor. Ayrıca bu ilana erkek olan ve askerliğini yapmış olanlar ve B sınıfı ehliyet belgesine sahip olanlar başvuru yapabilecek.

Sözleşmeli kamu personeli alımında adaylardan istenilen belgeler neler?

Adaylar öğrenim dururur gösterir belge, yerleşim yeri belgesi, özgeçmiş, askerlik durumu, sağlık raporu ve adli sicil belgesi ile başvuru yapacaklar.

Başvurular ne zaman olacak?

Belirtilen şartları taşıyan adaylar; 14 Mayıs 2019 Salı günü saat 17.00’ye kadar Kocaöz Belediyesine şahsen başvuru yapacaklar. Posta, fax, e posta ile yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Kadro karşılığı işe alınacak sözleşmeli kamu personeli alımında ön başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra 16 Mayıs 2019 Perşembe günü saat:14.00’de sözlü mülakata tabi tutulacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!